Сінгапур. Стань експертом із напрямку та вигравай подорож!

Сінгапур. Стань експертом із напрямку та вигравай подорож!

Представництво АВІАРЕПС АГ від імені Ради з туризму Сінгапуру презентує ексклюзивний інформаційний проект для працівників українських туристичних компаній — «Сінгапур. Стань експертом із напрямку та вигравай подорож!»

Сінгапур — це подорож у часі. Але не в минуле, чим дивують нас старовинні міста, а в майбутнє. Менш ніж за півстоліття Сінгапур з бідного рибальського порту виріс до однієї з найбільш розвинених економік планети. Надзвичайне місце — комфортне для життя та водночас вражаюче масштабами прогресу.

Культура й пам’ятки Сінгапуру — це приголомшливий мікс із традицій та менталітету чотирьох світових цивілізацій. Місто здивує туристів шаленими розвагами та природною красою: парки атракціонів, пригодницькі маршрути, безліч варіантів для активних і спортивних, пишна зелень парків і садів із рідкісними видами рослин і тварин. Тож за куражем, екстримом, крутими відкриттями й неповторними емоціями відправляйте клієнтів у Сінгапур!

Проект буде корисний не лише фахівцям, які працюють із індивідуальними клієнтами, а й спеціалістам BT MICE-туризму.

Сінгапур має в своєму розпорядженні найбільш якісні MICE-майданчики, величезний досвід організації подій самого різного рівня та програми підтримки заходів. Адже місто-держава багаторазово визнане кращим напрямком для бізнес-туризму.

Беріть участь у проекті, щоб отримати доступ до корисної В2В інформації для організації подорожей індивідуальних та корпоративних туристів. А також, можливо, саме ви виграєте один із чудових призів:

1 місце — подорож до Сінгапуру для двох на 5 днів/4 ночі. Включені переліт, проживання, трансфер, дві екскурсії.

2 місце — ваучер на 1000 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру.

3 місце — ваучер на 500 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру.

Необхідні умови, щоб взяти участь у розіграші призів

  1. Зареєструватися на порталі singapore.aviareps.com.ua у період з 01.10.2020 по 15.11.2020.
  2. Ознайомитися з інформацією про Сінгапур.
  3. Обрати один захід із календаря подій.
  4. Опублікувати один пост зі свого персонального профілю в Instagram, у якому написати, чому ви мрієте відвідати цей захід у Сінгапурі та з ким із друзів (тегнути свого друга); поставити хештеги #VisitSingapore та #PassionMadePossible; додати фото Сінгапуру. Відкрити свій аккаунт для вільного перегляду. Надіслати лінк на публікацію на електронну адресу [email protected] до 15.11.2020 та вказати у листі свій логін на порталі проекту.
  5. Успішно пройти тестування знань у період з 16.11.2020 по 29.11.2020. Лінк для тестування знань буде надісланий 16.11.2020 лише тим учасникам проекту, які виконають усі умови.

Приємного навчання!