Ерджієс отримав сертифікат безпечного гірськолижного курорту від Bureau Veritas

Ерджієс отримав сертифікат безпечного гірськолижного курорту від Bureau Veritas

Згідно з заявою муніципалітету міста Кайсері (Туреччина), лижний центр Ерджієс вживає всіх заходів для боротьби з Сovid-19 і пропонує прихильникам зимових видів спорту можливість безпечного і здорового відпочинку. Доказом цього стало вручення курорту Ерджієс в листопаді 2020 сертифікату Safe Ski Resort від Bureau Veritas. Таким чином, Ерджієс став першим гірськолижним курортом в світі, що отримав такий сертифікат.

Ерджієс отримав сертифікат безпечного гірськолижного курорту від міжнародного бюро Bureau Veritas

Бюро Верітас (Bureau Veritas) — велика міжнародна компанія, заснована в 1828 році, філії якої працюють в багатьох країнах світу, це світовий лідер із надання послуг тестування, інспекції та сертифікації. Отримання сертифікату Safe Ski Resort від Bureau Veritas — свідоцтво того, що на курорті Ерджієс дотримуються високі санітарно-гігієнічні вимоги та норми, завдяки чому гості можуть бути впевнені в своїй абсолютній безпеці.

Ерджієс отримав сертифікат безпечного гірськолижного курорту від міжнародного бюро Bureau Veritas

За 2 місяці перевірки були ретельно проінспектовані на предмет дотримання заходів безпеки та офіційних розпоряджень сам лижний центр Ерджієс, житлові приміщення і об’єкти харчування, пункти прокату та інша інфраструктура. Готелі Ерджієсу і Кайсері, які приймають місцевих і іноземних туристів протягом усієї зими, змогли приступити до роботи тільки після отримання затвердженого Міністерством Культури і Туризму Туреччини «Сертифікату безпечного туризму» у відповідності з усіма встановленими правилами. Необхідно відзначити, що в пунктах прокату обладнання працює система знезараження ультрафіолетом.

Ерджієс — молодий сучасний універсальний курорт Туреччини, географічне положення якого дозволяє займатися зимовими видами спорту 150 днів на рік. Він оснащений за останнім словом техніки, має понад 100 км лижних трас різного рівня, 18 підйомників і 154 снігових гармати, розвинену apres-ski інфраструктуру.

Нагадуємо, що третій рік поспіль туроператор Coral Travel успішно пропонує тури до Ерджієсу, який є одним із найбільш популярних курортів для українських туристів. У сезоні 2020-2021 дістатися Ерджієсу можна на чартерних рейсах з 4 міст України — тричі на тиждень з Києва, та один  раз на тиждень із Запоріжжя, Харкова й Одеси. Рейси буде виконувати авіакомпанія МАУ. Тож не відмовляйте собі в задоволенні покататися на лижах, з’їздити в Каппадокію, відвідати музеї та базари Кайсері, або просто насолодитися безпечним зимовим відпочинком!

Ерджієс отримав сертифікат безпечного гірськолижного курорту від міжнародного бюро Bureau Veritas

Сьогодні Erciyes Ski Resort, володіючи такими визнаними міжнародними сертифікатами, як ISO 9001, ISO 10002 та IQ Net, а також сертифікатом Bureau Veritas Safe Ski Resort, має всі підстави стверджувати, що відпочинок безпечний на всі 100%!

До речі, під час планування відпусток багато українців хвилюються, що правила в’їзду в іноземну країну можуть змінитися. Coral Travel пропонує бронювати тури завчасно та без ризиків. Якщо напрямок буде закрито з причин епідеміологічної ситуації, або будуть введені обмеження на вильоти з України, Coral Travel поверне грошові кошти. Деталі акції дивіться на сайті туроператора.

Варто зауважити, що популярні готелі в Кайсері та Ерджієсі на новорічний період вже майже розкуплені, а місць на рейсах теж залишається небагато через підвищений попит, тому ми радимо всім туристам, які ще не визначилися з відпочинком, завчасно забронювати тур.

Забронювати відпочинок можна в будь-якому офісі «Мережі Турагентств Coral Travel» в різних регіонах України, справки за тел. 0 800 30 29 29.