Coral Travel запропонував ринку ексклюзивну колекцію готелів

Coral Travel запропонував ринку ексклюзивну колекцію готелів

Coral Travel буде пропонувати туристам у цьому літньому сезоні понад 120 готелів у Туреччині на ексклюзивних умовах.

Це означає, що з готелями укладені контракти на право ексклюзивного продажу, і купити їх можна тільки у туроператора Сoral Travel. Окрім того, йдеться про великі квоти та спеціальні ціни для деяких мереж і готелів зі списку оператора.

В першу чергу ексклюзивні контракти були укладені з популярними готелями, які користуються попитом. У таких готелях найкраще співвідношення ціна-якість, місця в них закінчуються задовго до дати вильоту, в ці готелі складно потрапити в розпал сезону. Причому мова йде не тільки про дорогі об’єкти, це стосується визнаних готелів усіх категорій — і тризіркових, і чотиризіркових, і бюджетних «п’ятірок».

Один із перших контрактів було підписано з популярною мережею Kamelya Collection в Антальї. Готелі Kamelya Collection відомі уважним персоналом, активною анімаційною командою, високим рівнем сервісу, якісним і різноманітним харчуванням.

Ще один вагомий контракт було укладено з готельною мережею Eftalia. Готелям цієї мережі віддають перевагу туристи з дітьми завдяки продуманому підходу до сімейного відпочинку і величезному пляжно-розважального комплексу.

Готельна мережа Paloma Hotels з сорокарічною історією і відмінним сервісом також у числі ексклюзивних пропозицій Coral Travel.

Нарешті, Coral Travel, як і раніше, буде єдиним оператором, що пропонуватиме готелі мережі OTI Hotels&Resorts. Серед найпопулярніших — Xanadu Resort Hotel в Белеку, Seven Seas Hotel Life в Кемері, Seven Seas Hotel Blue і Otium FamilyEco Club в Сіде.

Таким чином, в літньому сезоні Coral Travel запропонує туристам майже всі відомі та улюблені готелі в Туреччині за найпривабливішими на ринку цінами. Окрім того, туристів чекає великий список ексклюзивних пропозицій в інших країнах пляжного відпочинку — Єгипті, Тунісі, Іспанії, Греції, а також в Україні.

Свою ідею ексклюзивної співпраці з готелями і їх просування на ринку Coral Travel оформив у проєкт, що отримав назву «Літня колекція готелів. Ексклюзивно. Вигідно. Надійно».

Для туристів додатковими перевагами бронювання готелів з «Літньої колекцій» щодо напрямків Туреччина та Єгипет у період з 1 по 15 березня стануть:

Забронювати відпочинок можна в одному з офісів «Мережі Турагентств Coral Travel» в різних регіонах України за тел. 0 800 30 29 29 або онлайн на сайті www.coraltravel.ua