Coral Travel на ексклюзивних умовах пропонує найбільші готелі Антальї

Coral Travel на ексклюзивних умовах пропонує найбільші готелі Антальї

120 готелів Туреччини входять у «Літню колекцію готелів» Coral Travel. З більшістю цих готелів укладені контракти на право ексклюзивного продажу, тобто купити їх можна тільки у туроператора Сoral Travel. До того ж, ексклюзивні умови для деяких мереж і готелів зі списку оператора передбачають великі квоти і спеціальні ціни.

Один із перших контрактів було укладено з популярним комплексом Kamelya Collection в Антальї. Тут величезний і різноманітний номерний фонд: розміститися можна в готельних корпусах чи бунгало, що потопають в зелені, або в одноповерхових будиночках практично на березі моря. Загалом в Kamelya Collection 1133 номери.

Готелі Kamelya Selin Hotel 5*, Kamelya Fulya Hotel 5* і Kamelya K Club 5* займають велику територію, що нагадує окреме курортне місто. Комплекс славиться широким піщаним пляжем протяжністю півкілометра. Тут відмінний СПА-центр, доглянуті футбольні поля, баскетбольні майданчики і тенісні корти. Туристи можуть користуватися інфраструктурою всіх готелів, які входять у комплекс.

Ще один масштабний готельний комплекс — це мережа Eftalia Hotels. Називати її комплексом цілком закономірно, бо готелі розташовані поруч один з одним і мають спільний пляж протяжністю один кілометр. Величезний пляжно-розважальний центр Eftalia Island займає практично весь пляж.

Готель Eftalia Aqua Resort 5* позиціонується як сімейний готель із розвиненою дитячою інфраструктурою; Eftalia Village Hotel 5* HV обіцяє спокійний відпочинок у бунгало, у фруктовому саду; Eftalia Ocean 5* — сучасний готель з аквапарком і номерами swimup. Eftalia Splash Resort 5* — бюджетний варіант відпочинку. Загалом в цих готелях 1915 номерів.

Aquaworld Belek by MP Hotels 5* об’єднує з комплексами Kamelya і Eftalia розмір пляжу — він найбільший в Белеку, адже його протяжність 650 метрів.

Територія Aquaworld Belek також величезна — понад 220 тис. кв. метрів зеленого і доглянутого простору. У готелі 450 кімнат, багато програм для дітей, спортивних заходів, розвинена інфраструктура, зокрема СПА-центр і аквапарк. У Aquaworld Belek by MP Hotels 5* німецькі стандарти якості, адже ним управляє німецька група компаній.

Забронювати відпочинок можна в одному з офісів «Мережі Турагентств Coral Travel»  або онлайн на сайті www.coraltravel.ua
Кол-центр: 0 800 30 29 29