Відпочити в Туреччині: Kilit Hospitality Group від Coral Travel

Відпочити в Туреччині: Kilit Hospitality Group від Coral Travel

Kilit Hospitality Group — найбільша у Туреччині готельна група пляжного відпочинку. До неї входять мережі Crystal Hotels і Nirvana Hotels. У номерному фонді мережі 28 тис. спальних місць, за рік група обслуговує понад 110-120 тис. туристів.

Coral Travel цього сезону буде співпрацювати з Kilit на особливих умовах. Так, Crystal Centro (Ex. Amara Centro) 5*, новий готель мережі в Антальї, що пройшов повну реновацію в 2020 році, став ексклюзивом Coral Travel. Готель включено до концепції «Літня колекція готелів» від Coral Travel.

Готелі під брендом Nirvana Hotels увійшли до іншої фірмової концепції — Coral Elite Service, а бронюванням покращених типів номерів займається окремий підрозділ компанії — FIT&VIP відділ.

В готелях Kilit Group є різні сегменти розміщення. Crystal Hotels Resort& SPA позиціонується як мережа п’ятизіркових готелів комфорт-класу. До неї входить 17 готелів, це найбільша мережа готелів у Туреччині. Майже всі вони — з великими зеленими територіями. У готелях мережі представлені різні концепції відпочинку — сімейні готелі, готелі на лоні природи, люксові, з розвагами, готелі для цілорічного відпочинку.

Готелі мережі Nirvana Hotels належать до розкішних. Тут бездоганний рівень сервісу, чудові номери, доглянуті території, а також унікальна концепція харчування Local&Healthy Food, основна ідея якої — підтримка здорового способу життя. Готелі добре відомі та користуються попитом на нашому ринку.

«Ми раді, що можемо запропонувати нашим туристам готелі різного рівня в одній мережі — зазначає Тетяна Прокопенко, директорка Coral Travel Україна. — Ми впевнені, що їм сподобається відпочинок і вони захотять повернуться в ці готелі знову».

Забронювати відпочинок можна в найближчому офісі «Мережі Турагентств Coral Travel» або онлайн на сайті www.coraltravel.ua Довідки за тел.: 0 800 30 29 29.