1025-річчя Хрещення Русі у «Парку Київська Русь»


 

27-28 липня у «Парку Київська Русь» відбудеться святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Прадавні події, пов’язані із прийняттям християнської віри, будуть відтворені в театралізованих постановках.

Перед гостями оживуть сцени з історії Русі: подорож Ольги до Константинополя, вибір князем Володимиром віри та взяття Херсонесу, одруження князя із сестрою візантійського імператора Анною, зверження язичницьких ідолів та закладення Десятинної церкви.
Видовищними будуть лицарські бої, перегони на колісницях, турнір кінних лучників та змагання кінних лицарів.
Також гості свята побачать унікальний парад лицарів. В обладунках, притаманних воїнам князя тієї доби, лицарі осідлають коней кращих історичних порід світу – бельгійських ваговозів, фризів, шайр та багатьох інших. Таке видовище повною мірою відтворить образ княжих дружинників, передасть силу війська.
Окрім того, на відвідувачів Парку чекає безліч розваг: майстер-класи з народних ремесел, із володіння середньовічною зброєю, веселі стародавні ігри, запальні слов’янські хороводи та захоплюючий танцювальний флешмоб.
А насамкінець усі присутні матимуть змогу взяти участь в унікальному масовому дійстві – створенні «живої» цифри 988 як дати і символу хрещення Русі. Таким чином кожен відчує себе причетним до святкування історичної події.
Святкування 1025-річчя Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» дасть змогу доторкнутись до витоків історії нашого народу, краще зрозуміти вибір наших предків, а також зарядитись енергією Древнього Києва, відчути у собі його дух.