Тепер українці зможуть відпочивати на Халкідіки з Coral Travel

Тепер українці зможуть відпочивати на Халкідіки з Coral Travel

19 червня один з лідерів туристичного ринку України туроператор Coral Travel виконав перший рейс чартерної програми до популярного грецького регіону Халкідіки (аеропорт Салоніки).

Авіарейси будуть виконуватися на літаках авіакомпанії МАУ двічі на тиждень (середа та субота) з київського аеропорту Бориспіль, а з початку липня розпочнеться ще одна програма туроператора на Халкідіки зі Львова (по суботам).

відпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travel

За словами директорки Coral Travel Тетяни Прокопенко, компанія пропонує можливість відпочинку в усіх курортних зонах регіону Халкідіки — від півострова Касандра, який часто обирає молодь, до спокійного відпочинку на узбережжі Сітонії, оточеному лісом. Є також варіанти з максимально близьким розміщенням до святої гори Афон.

Півострів Халкідіки є одним із найпопулярніших туристичних регіонів Греції. Такій популярності він завдячує унікальній за своєю красою протяжній береговій лінії з численними затоками та бухтами.

відпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travel

А любителям історії буде цікаво побачити руїни древніх фортець, та взявши екскурсію — морську прогулянку, побачити з моря діючі монастирі на горі Афон.

Окрім відпочинку на Халкідіки під час літнього турсезону туроператор Coral Travel пропонує українцям інші популярні грецькі курорти, а саме острови Крит та Родос. З Києва до Іракліона (острів Крит) можна вилетіти тричі на тиждень, на Родос — двічі на тиждень, та зі Львова до Іракліона — двічі на тиждень.

Ознайомитися з правилами в’їзду в Грецію можна на сайті туроператора.

відпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travelвідпочивати на Халкідіки з Coral Travel

Забронювати відпочинок можна в одному з офісів «Мережі Турагентств Coral Travel» у різних регіонах України або онлайн, довідки за тел. 0 800 30 29 29.