Coral Travel: «Ми дбаємо про вас»

Coral Travel: "Ми дбаємо про вас"

Люди понад усе!

У цей надзвичайно складний час найголовнішим пріоритетом для Coral Travel є безпека туристів. Тому, працюючи у режимі 24 години на добу, ми спланували, організували та почали втілювати програму повернення туристів в Україну за власний кошт, ще до отримання остаточних відповідей від офіційних установ.

Ми змінили типи повітряних суден, щоб у максимально стислі терміни забезпечити зворотніми квитками всіх туристів. У встановлені владою терміни ми також забезпечили повернення туристів-транзитників із Білорусі, Молдови, країн Євросоюзу тощо, які вилітали на відпочинок з України.

23 березня Coral Travel завершив вивезення своїх туристів, які відпочивали в Єгипті і Туреччині.

Враховуючи невизначеність розвитку ситуації та розуміючи хвилювання туристів, які замовили тури наперед і зараз не впевнені у можливості поїхати на відпочинок, ми також ухвалили рішення і пропонуємо перебронювати тури на інший період на будь-який доступний для бронювання напрямок туроператора. У такому випадку грошові кошти за попередньою заявкою будуть у повному обсязі зараховані на нову заявку.

Наша єдине прохання до туристів: переконливо просимо не наполягати на ануляції туру з поверненням сплачених коштів. Тому що Coral Travel, відповідно до Закону про туризм, завжди наперед розраховується у повному обсязі з усіма постачальниками турпродукту. Тобто зараз всі кошти за такими турами вже у постачальників, і ми очікуємо на їхнє рішення. На підтримку туристів, ці ризики стають нашими ризиками, бо ми пропонуємо туристам вибрати нові дати турів і перенести сплачені кошти.

Офіс працює!

Ми раніше наполягали, що системний підхід в організації бізнес-процесів є однією з найголовніших запорук успіху. І от часи змін підтвердили це.

З 18 березня всі офіси Coral Travel в Києві та регіонах виконують свої обов‘язки в дистанційному режимі. Всі працюють вдома, щоб убезпечити ризики захворювання. Ми дбаємо про життя та здоров’я своїх співробітників: наша команда — найцінніший ресурс компанії.

При цьому ми забезпечили абсолютно надійну і безперебійну роботу всіх наших сервісів, телефонних ліній, інших каналів зв’язку. Всі відділи компанії — інформаційний, продажів, бронювання, авіа, бухгалтерія та інші — працюють відповідно до графіка роботи, в суботу забезпечений черговий режим. Лінія колл-центру для туристів приймає дзвінки за номером 0 800 30 29 29. Наш телеграм-канал оперативно публікує інформацію.

Дякуємо за розуміння, підтримку та співпрацю.

Ваш Coral Travel