Львів запрошує на «ТурЕКСПО»: дати та нова локація

Львів запрошує на «ТурЕКСПО»: дати та нова локація

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності і міжнародна виставка «ТурЕКСПО» чекають гостей на новій локації.

Цьогорічний форум змінив не лише локацію, а й формат проведення та обіцяє новий якісний рівень з актуальним змістовним наповненням.

Дати проведення — 19-21 жовтня
Нова локація — арена Львів, вул. Стрийська, 199

Форум відбуватиметься 15-й рік поспіль. Це центральна подія Західної України в сфері туризму та гостинності. Основним акцентом форуму стане обговорення актуальних проблем розвитку туризму та шляхів їх вирішення на загальнонаціональному рівні за участю провідних фахівців ДАРТ України.

У програмі — панельні дискусії за участю відомих спікерів, презентації нових туристичних продуктів та сучасних інформаційних технологій.

Відвідувачі дізнаються:

  • які зміни відбулися у законодавстві і що таке новий Закон про туризм в Україні;
  • як створити та просувати конкурентоспроможний туристичний продукт;
  • як розвивати туристичні можливості територіальних громад і що таке брендування територій;
  • як IT-технології можуть покращити комунікації та допомогти вийти на новий рівень обслуговування клієнтів;
  • яким є найкращий досвід в Україні та за кордоном.

Жива атмосфера спілкування допоможе встановити взаємовигідні ділові контакти. А ті, хто вирішить брати участь в експозиції виставки, матимуть нагоду презентувати свої продукти широкому колу фахівців з усіх регіонів України.

Слідкувати за подіями та підготовкою організатори пропонують на сторінці у Fасеbook, а про умови участі у виставці — дізнаватись на сайті.