Чому варто їхати в Африку з Туристичним клубом

Чому варто їхати в Африку з Туристичним клубом

Чому варто їхати в Африку? Це як злітати на іншу планету. Це як контрастний душ у порівнянні з усім, до чого ми звикли, знаємо і вважаємо нормальним.

Це інші культура, побут, менталітет, історія. Іноді це абсолютно незвідана, смертельно небезпечна й повна адреналіну територія. А іноді це чудова природа, дивовижні тварини і самобутні племена.

Ми чомусь вважаємо, що є якась «однакова» територія під назвою Африка. Часто говоримо — «як в Африці». Проте це величезний континент, де розташовані 54 абсолютно різні незалежні держави. Одні успішні, інші голодують, одні створили атомну зброю, а інші досі живуть, немов у кам’яному столітті, та практикують культ вуду.

Багато хто говорить, що Африка — це як наркотик, один раз приїдеш сюди і вже ніколи не перестанеш повертатися.

Якщо чесно, ми не дуже полюбляємо всякі рейтинги щодо країн. Все це дуже суб’єктивно, адже одному подобається справжня африканська екзотика, іншому — тварини і природа, а ще комусь хочеться якнайбільше адреналіну. Для любителів природи і тварин є порада: однозначно потрібно відвідати три головних природних парки в Африці — парк Крюгера в ПАР, парк у дельті річки Окаванго в Ботсвані та Масаї-Мара в Кенії.

У Кенії браконьєри вбили самку білого жирафа з її дитинчам. Місцеві рейнджери знайшли скелети двох білих жирафів.

Так, співробітники центру припускають, що близько чотирьох місяців тому браконьєри забрали м’ясо й шкіру, залишивши тільки кістки самки жирафа, а дитинча померло від голоду…

«Це дуже сумний день для нашого центру в Гарісса і Кенії в цілому. Ми єдині в світі, хто захищає білих жирафів. Убивство цих рідкісних тварин — удар по вжитим зусиллям для збереження рідкісних і унікальних видів», — заявили рейнджери.

Туристичний клуб запрошує відпочити на океані, а ще отримати незабутні враження — поспостерігати велику міграцію тварин.

На шанувальників історії та етнографії чекає долина Омо в Ефіопії. Долина вважається одним із найбільш важкодоступних місць на Африканському континенті, тому сюди не добралися ані колонізатори, ані місцевий уряд, ані прогрес. Це дивне місце, де компактно проживають 16 автентичних африканських племен, які зберегли свою традиційну культуру і первісний спосіб життя.

Вони не визнають над собою ніякої влади, не платять податків і не мають жодного закону, але підкорюються традиціям, які встановили їхні предки тисячі років тому. У них повністю відсутня писемність, всю інформацію про себе і навколишній світ вони передають із покоління в покоління усно. Ви, напевно, бачили світлини африканців із тарілками в губах та вухах? Це якраз плем’я Мурсі з долини Омо.

Варто показати своїм рідним ПАР, Кенію та Намібію. Всі три країни досить безпечні і комфортні для мандрівника-початківця.

Туристичний клуб запрошує у подорож незвіданою Африкою — вже на травневі свята!