Джипери приберуть Карпати


В Сколівських Бескидах (Львівщина) стартує перша позашляхова екомандрівка в країні. 20 вересня в Сколівських Бескидах (Львівщина) стартує перша позашляхова екомандрівка з нетрадиційною назвою «Перевал Бобікуса». Під ідейною егідою клубу Freshoffroad мандрівка має на меті прибрати найгарніші куточки східних Карпат, а також відвідати 4 водоспади та 3 скельні масиви з метою вивезення сміття та просвітницької екологічної роботи з туристами і місцевими мешканцями.

Показово, що мандрівка не має жодних спонсорів чи політичних меценатів. Ініціатива цілком приватна, захід не має організаторів і базується лише на бажанні кожного побувати в горах та покращити стан природи. Ідея належить київському джиперу на псевдо bobikus, який рік тому організував прибирання водоспаду Гуркало після літнього туристичного сезону.

Серед точок відвідування — одні з найбільш привабливих природних місцин Львівщини, зокрема 3 гірські водоспади та 4 скельні масиви, куди часто можна добратися лише позашляховим транспортом.

До участі в мандрівці вже у перший тиждень зголосилися позашляхові екіпажі з 6 областей країни та АР Крим. Це прецедентна поїздка, оскільки дотепер така кількість представлених областей була лише на змаганнях національного або міжнародного масштабу.